Textové pole:

YOUR ULTIMATE EMBROIDERY SOLUTION

 

Zoznam služieb

Vyšívací program:

Vyšívací program, ktorý je potrebný na vyšitie vášho loga, prípadne obrázku alebo iného grafického návrhu, účtujeme len v prípade že sa jedná o veľmi náročné logo  alebo ak ide iba o objednávku v malom počte kusov. Jeho cena sa určuje podľa zložitosti a taktiež časovej náročnosti daného námetu. V prípade jednoduchého námetu alebo väčších objednávok , Vám tento program vytvoríme bezplatne.         Pre bližšie informácie a konkrétnu cenovú ponuku, prosíme zaslať mailom obrázok-grafiku daného loga alebo vzoru vo formáte JPEG, BMP, WMF alebo CDR, uviesťpozadovanú veľkosť výšiuvky, ako aj počet kusov.

 

GARANTUJEME NÍZKE CENY A VYSOKÚ KVALITU !!!

ZARUČUJEME ! ! ! : AK NÁJDETE NIEKDE INDE LEPŠIU CENU IDENTICKEJ VÝŠIVKY V ROVNAKEJ VYSOKEJ KVALITE AKO JE NAŠA, S POUŽITÍM KVALITNÝCH VYSKÓZOVÝCH VYŠÍVACÍCH NITÍ, PONÚKAME VÁM ROVNAKÚ CENU A K TOMU DOSTANETE EŠTE 10% NAVYŠE.

VŠETKY VÝŠIVKY ZHOTOVUJEME POMOCOU NITÍ ZNAČKY

Zoznam služieb a cenník

 Strojové vyšívanie

Textové pole: DOMOV
Textové pole: ĎALŠIA STRÁNKA
Textové pole: PREDOŠLÁ STRÁNKA

KONTAKT:

Roman Matúš

RM GRAPHICS

Alejová 5,

040 01, Košice

 

Textové pole: WEB DESIGN AND ADMINISTRATION BY

NAŠA DATABÁZA OBSAHUJE VYŠE  40 000 HOTOVÝCH VYŠÍVACÍCH PROGRAMOV (VZOROV) A TO RÔZNYCH NÁMETOV, PRIPRAVENÝCH NA OKAMŽITÉ VYŠITIE.

 

E-mail: rmg@netkosice.sk

 

Telefón: 0903 669 648

Textové pole: Kompletný katalóg a cenník nájdete na
stránke nášho dodáveteľa textilu:

Reklamný Textil

kde máte možnosť individuálneho výberu kvalitných textilných výrobkov presne podľa vašich predstáv, ktoré následne pre vás

Vyšívanie aplikujeme na výrobky renomovaných svetových značiek vyrobené z materiálov, ktoré sú zárukou tej

najvyššej kvality a to podľa individuálneho výberu zákazníka.

Textilné výrobky používané

na vyšívanie.

Našou hlavnou aktivitou je strojové vyšívanie, ktoré prevádzame na základe špičkovej technológie  vyšívacieho automatu japonskej značky BROTHER.  Spracujeme akýkoľvek Vami navrhovaný motív prípadne obrázok, ktorý vyšijeme podľa Vášho želania.